Utrzymanie czystości Utrzymanie czystości
Placeholder Image

Od ponad 20 lat ABC-Service dostarcza swoim klientom kompleksowe usługi utrzymania porządku i czystości.

Sprzątanie specjalistyczne Sprzątanie specjalistyczne
Placeholder Image

ABC-Service oferuje swoim klientom pakiety obejmujące specjalistyczne usługi ponadstandardowe.

Ochrona osób i mienia Ochrona osób i mienia
Placeholder Image

Kluczowe zadania wykonują doświadczeni pracownicy posiadający odpowiednie licencje.

Pielęgnacja zieleni Pielęgnacja zieleni
Placeholder Image

Firma kompleksowo opiekuje się trawnikami, parkami, skwerami oraz rabatami kwiatowymi.

Transport gabarytów Transport gabarytów
Placeholder Image

Firma przewozi odpady o dużych rozmiarach z terenów budów, przedsiębiorstw, z zakładów produkcyjnych, posesji prywatnych.

Nasze certyfikaty

ABC-Service od ponad dwóch dekad istnienia na rynku dostarcza rozwiązania będące dedykowaną odpowiedzią na potrzeby swoich klientów. Wysoka jakość usług to nie tylko zasługa wieloletniego doświadczenia, specjalistycznego know-how oraz zaangażowania załogi. Jej gwarancją i potwierdzeniem są również liczne certyfikaty i wyróżnienia.

Są to między innymi:

  • Certyfikat Programu „Gwarant Czystości i Higieny” – ABC-Service nieprzerwanie otrzymuje go od 2006 roku. Certyfikacja prowadzona jest w formie audytu przez Polską Izbę Gospodarczą Czystości przy współudziale TÜV Rheinland.  Wszechstronny audyt weryfikujący odbywa  w  obiektach aktualnie przez nas obsługiwanych, dodatkowo należy spełnić szereg warunków dotyczących szkolenia pracowników, stosowania nowoczesnych technologii i wiarygodności biznesowej.  
  • Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy ABC-Service otrzymał za istotny wkład w rozwój regionu oraz w tworzenie rynku pracy. Jednocześnie stanowiąc wizytówkę jakości, innowacyjności, nowoczesności i solidności pracy.
  • Certyfikat Rzetelności i tytuł Rzetelnej Firmy promuje przedsiębiorstwa kierujące się w codziennej działalności najwyższymi zasadami etyki . Certyfikat świadczy o wiarygodności, transparentności i rzetelności płatniczej firmy ABC-Service wobec partnerów biznesowych, klientów oraz państwa,
  • Certyfikaty ISO 9001 w zakresie utrzymania czystości, urządzania i konserwacji terenów zielonych, ochrony osób i mienia, jak również w obszarze  sprzedaży sprzętu i środków do prac porządkowych potwierdzają, że ABC-Service spełnia europejskie standardy zarządzania jakością