Utrzymanie czystości Utrzymanie czystości
Placeholder Image

Od ponad 20 lat ABC-Service dostarcza swoim klientom kompleksowe usługi utrzymania porządku i czystości.

Sprzątanie specjalistyczne Sprzątanie specjalistyczne
Placeholder Image

ABC-Service oferuje swoim klientom pakiety obejmujące specjalistyczne usługi ponadstandardowe.

Ochrona osób i mienia Ochrona osób i mienia
Placeholder Image

Kluczowe zadania wykonują doświadczeni pracownicy posiadający odpowiednie licencje.

Pielęgnacja zieleni Pielęgnacja zieleni
Placeholder Image

Firma kompleksowo opiekuje się trawnikami, parkami, skwerami oraz rabatami kwiatowymi.

Transport gabarytów Transport gabarytów
Placeholder Image

Firma przewozi odpady o dużych rozmiarach z terenów budów, przedsiębiorstw, z zakładów produkcyjnych, posesji prywatnych.

Filia Zielona Góra

ul. Elektronowa 16
65-730 Zielona Góra
tel. 68/451 90 41
zielonagora@abc-service.pl

 

Firma sprzątająca i ochroniarska ABC-Service świadczy swe usługi na terenie całej południowo-zachodniej i środkowej Polski, w tym także na terenie Zielonej Góry i województwa lubuskiego. ABC-Service Oddział Zielona Góra który koordynuje usługi porządkowe i związane z ochroną mienia a także usługi transportowe czy konserwację terenów zielonych na terenach powiatów: zielonogórskiego (Zielona Góra, Sulechów, Babimost, Czerwińsk, Nowogród Bobrzański, Kargowa), nowosolskiego (Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko), żagańskiego (Żagań, Gozdnica, Iłowa, Małomice, Szprotawa), żarskiego (Żary, Łęknica, Lubsko, Jasień), krośnieńskiego (Gubin, Krosno Odrzańskie), świebodzińskiego (Świebodzin, Zbąszynek), słubickiego (Cybinka, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słubice), wolsztyńskiego (Wolsztyn).

 

 

 

Oferta ABC-Service Zielona Góra

 

 

 

Usługi porządkowe. Bieżące utrzymanie czystości i sprzątanie specjalistyczne

 

 

 

W ramach bieżącego utrzymania porządku i czystości ABC-Service zajmuje się sprzątaniem biur, hal produkcyjnych i magazynowych, obiektów użyteczności publicznej, wielkopowierzchniowych centrów handlowych i usługowych, szkół, przedszkoli, urzędów. Jej oferta skierowana jest także do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych i obejmuje sprzątanie powierzchni wspólnych budynków oraz posesji i terenów zewnętrznych (w tym zamiatanie mechaniczne i odśnieżanie).

 

 

 

Sprzątanie specjalistyczne oferowane przez ABC-Service Zielona Góra to, między innymi, takie usługi, jak mycie okien na wysokości, czyszczenie elewacji, fasad (także usuwanie graffiti), dachów i rynien. W sezonie zimowym firma usuwa nawisy śnieżne i sople. W ramach specjalistycznych usług ABC oferuje także pranie wykładzin, dywanów i tapicerek, doczyszczanie mechaniczne wszelkich powierzchni użytkowych, przemysłowe odkurzanie a także, połączone z odkażaniem, mycie i udrażnianie lei zsypowych. Podejmuje się także wykonania dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.

 

 

 

Ochrona mienia i osób

 

 

 

ABC-Service przedstawia kompleksową usługę związaną z ochroną. Obejmuje ona audyt oceniający stan bezpieczeństwa, opracowanie planu ochrony i wprowadzenie go w praktyce. Firma zapewnia projekt i instalację monitoringu i systemu alarmowego, zapewnia wyszkolony personel do strzeżenia obiektów, szybki, w razie potrzeby, dojazd patrolu interwencyjnego. Usługi ochroniarskie to także konwojowanie przewozu gotówki i przedmiotów wartościowych, indywidualna ochrona osób a także ochrona elektroniczna i anty podsłuchowa.

 

 

 

Pielęgnacja zieleni

 

 

 

W ofercie ABC Zielona Góra znajdują się także wszelkie prace wiążące się z terenami zielonymi. Firma zajmuje się projektowaniem i zakładaniem obszarów zielonych oraz doradztwem w zakresie pielęgnacji i ochrony roślin. Prowadzi nasadzenia drzew, krzewów i roślin ozdobnych. Przeprowadza prace pielęgnacyjne na istniejących już obiektach jak parki, trawniki (sianie i koszenie trawy) czy skwery. W razie potrzeby zajmuje się także prześwietlaniem iwycinką drzew.

 

 

 

Usługi transportowe w ABC-Service

 

 

 

W ramach usług transportowych firma przewozi przedmioty wielkogabarytowe, materiały sypkie, oferuje wywóz gruzu i biomasy. Zajmuje się także organizacją przeprowadzek, w tym przeprowadzek biur i firm.