Utrzymanie czystości Utrzymanie czystości
Placeholder Image

Od ponad 20 lat ABC-Service dostarcza swoim klientom kompleksowe usługi utrzymania porządku i czystości.

Sprzątanie specjalistyczne Sprzątanie specjalistyczne
Placeholder Image

ABC-Service oferuje swoim klientom pakiety obejmujące specjalistyczne usługi ponadstandardowe.

Ochrona osób i mienia Ochrona osób i mienia
Placeholder Image

Kluczowe zadania wykonują doświadczeni pracownicy posiadający odpowiednie licencje.

Pielęgnacja zieleni Pielęgnacja zieleni
Placeholder Image

Firma kompleksowo opiekuje się trawnikami, parkami, skwerami oraz rabatami kwiatowymi.

Transport gabarytów Transport gabarytów
Placeholder Image

Firma przewozi odpady o dużych rozmiarach z terenów budów, przedsiębiorstw, z zakładów produkcyjnych, posesji prywatnych.

Filia Jelenia Góra

Al. Jana Pawła II 33
58-506 Jelenia Góra
tel. 75/754-38-50
jeleniagora@abc-service.pl


Firma sprzątająca i ochroniarska ABC-Service Oddział Jelenia Góra świadczy usługi porządkowe i transportowe oraz zapewnia ochronę osób i mienia a także zajmuje się pielęgnacją zieleni na terenie dawnego województwa jeleniogórskiego. Poza Jelenią Górą ABC-Service obecna jest w takich miastach jak Kamienna Góra, Lubań, Gryfów Śląski, Lwówek Śląski, Kowary, Mysłakowice, Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów Zdrój.

Oferta ABC-Service skierowana jest do firm i przedsiębiorstw, biur, urzędów, szkół i przedszkoli, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, zarządców obiektów handlowych i usługowych. Obejmuje ona usługi związane ze sprzątaniem i utrzymaniem czystości, usługi ochroniarskie, usługi transportowe oraz profesjonalną pielęgnację terenów zielonych.

 

Sprzątanie bieżące oraz sprzątanie specjalistyczne

 

W ramach bieżącego utrzymania czystości firma ABC-Service Jelenia Góra oferuje sprzątanie biur i pomieszczeń socjalnych, hal produkcyjnych i magazynów, wielkopowierzchniowych obiektów handlowo-usługowych, sprzątanie i utrzymanie porządku w urzędach, szkołach i przedszkolach. Zapewnia sprzątanie powierzchni wspólnych budynków należących do spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

ABC-Service zajmuje się także utrzymaniem w czystości terenów zewnętrznych jak posesje, parkingi, tereny i drogi wewnętrzne osiedli mieszkaniowych.

 

Firma ABC-Service wykonuje także usługi związane ze sprzątaniem specjalistycznym. To, między innymi, czyszczenie fasad , elewacji, dachów i rynien a także mycie okien na wysokości. To także przemysłowe odkurzanie i maszynowe doczyszczanie schodów i powierzchni płaskich, pranie tapicerek, dywanów i wykładzin. Zimą firma zapewnia odśnieżanie, także mechaniczne, usuwa sople i nawisy śnieżne. ABC-Service wykonuje także dezynfekcje, dezynsekcje i deratyzacje oraz zajmuje się udrożnianiem, myciem i dezynfekcją lejów zsypowych.

 

Pielęgnacja terenów zielonych

 

W ofercie firmy znajdują się wszelkie usługi związane z zakładaniem i utrzymaniem terenów zielonych. Na życzenie klienta firma doradzi przy projektowaniu bądź samodzielnie przygotuje projekt terenów zielonych. Podejmie się także realizacji, zajmie się nasadzeniami drzew, krzewów, roślin ozdobnych i kwiatów. Zakłada także i pielęgnuje trawniki.

ABC zajmuje się także pielęgnacją istniejących już obiektów, parków i skwerów. Koszenie trawy, dosadzenia, zabiegi pielęgnacyjne na drzewach i krzewach a w razie potrzeby wycinka, nawożenie i usuwanie jemioły to tylko nieliczne z oferowanych prac.

 

Usługi związane z transportem i przewozem

 

ABC-Service dysponuje specjalistycznym taborem, umożliwiającym wykonywanie różnorodnych zadań transportowych. To przede wszystkim przewóz przedmiotów o dużych, niestandardowych gabarytach. Firma zajmuje się także wywozem gruzu i przewozem materiałów sypkich oraz biomasy, organizacją przeprowadzek, w tym przeprowadzek biur, firm i linii produkcyjnych.

 

Ochrona mienia i osób. Usługi ochroniarskie

 

Oferta ABC-Service Jelenia Góra zawiera wszelkie usługi związane z ochroną. Firma przeprowadza audyty bezpieczeństwa, opracowuje plany ochrony. Instaluje systemy alarmowe i monitoring, zapewnia personel do strzeżenia obiektów i fizycznej ochrony osób i mienia oraz całodobowe patrole grup interwencyjne. Zajmuje się także konwojowaniem przewozu pieniędzy oraz ochroną elektroniczną firm.