Utrzymanie czystości Utrzymanie czystości
Placeholder Image

Od ponad 20 lat ABC-Service dostarcza swoim klientom kompleksowe usługi utrzymania porządku i czystości.

Sprzątanie specjalistyczne Sprzątanie specjalistyczne
Placeholder Image

ABC-Service oferuje swoim klientom pakiety obejmujące specjalistyczne usługi ponadstandardowe.

Ochrona osób i mienia Ochrona osób i mienia
Placeholder Image

Kluczowe zadania wykonują doświadczeni pracownicy posiadający odpowiednie licencje.

Pielęgnacja zieleni Pielęgnacja zieleni
Placeholder Image

Firma kompleksowo opiekuje się trawnikami, parkami, skwerami oraz rabatami kwiatowymi.

Transport gabarytów Transport gabarytów
Placeholder Image

Firma przewozi odpady o dużych rozmiarach z terenów budów, przedsiębiorstw, z zakładów produkcyjnych, posesji prywatnych.

Filia Bolesławiec
ul. Gałczyńskiego 56/3
59-700 Bolesławiec
tel. 75/732-38-28
boleslawiec@abc-service.pl

Firma ABC-Service Bolesławiec zajmuje się ochroną mienia i osób oraz świadczy wszechstronne usługi porządkowe. W ofercie firmy znajdują się także usługi transportowe i wszelkie prace związane z terenami zielonymi. Oferta ABC-Service skierowana jest do instytucji publicznych, Agencji Mienia Wojskowego, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, administratorów nieruchomości, biur i firm, w tym produkcyjnych i handlowych.

 

Sprzątanie i usługi porządkowe

 

W skład usług porządkowych oferowanych przez firmę sprzątającą ABC wchodzą wszelkie prace związane z bieżącym utrzymaniem czystości oraz sprzątanie specjalistyczne. Prace bieżące to sprzątanie biur, wszelkiego rodzaju hal produkcyjnych i magazynowych, obiektów usługowych i handlowych. Także budynków użyteczności publicznej, szkół i urzędów. Firma podejmuje się także utrzymania czystości powierzchni wspólnych budynków mieszkalnych oraz terenów zewnętrznych należących do wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Sprzątanie specjalistyczne obejmuje takie usługi jak mycie okien na wysokości, czyszczenie fasad i elewacji, rynien i dachów, maszynowe doczyszczanie, pranie i czyszczenie tapicerek i wykładzin, zamiatanie maszynowe, odśnieżanie i usuwanie sopli i nawisów śnieżnych. ABC-Service zajmuje się także dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją w budynkach, generalnym sprzątaniem po budowie i remontach.

 

Usługi związane z ochroną mienia i osób

 

ABC-Service oferuje wszelkie prace wiążące się z usługami ochroniarskimi. Posiada kompleksową ofertę obejmującą zarówno ocenę stanu bezpieczeństwa i sporządzanie planów ochrony jak i praktyczne już działania takie jak projektowanie i montaż monitoringu, ochrona elektroniczna, fizyczna ochrona osób i obiektów przez profesjonalny personel firmy. To także całodobowe patrole interwencyjne oraz konwojowanie przewozu pieniędzy i przedmiotów wartościowych.

 

Usługi transportowe. Przeprowadzki

 

Firma dysponuje specjalistycznym taborem umożliwiającym świadczenie usług związanych z przewozem przedmiotów o dużych gabarytach, transportem materiałów sypkich oraz wywozem gruzu. ABC Bolesławiec wykonuje także przeprowadzki biur i firm, przewozi urządzenia i linie przemysłowe.

 

Konserwacja terenów zielonych

 

ABC-Service w Bolesławcu to także projektowanie, zakładanie i opieka nad terenami zielonymi. Firma prowadzi nasadzenia, sprawuje kompleksową pieczę nad parkami, skwerami, terenami rekreacyjnymi, zajmuje się koszeniem trawy i pracami na drzewostanie.

 

Filia Bolesławiec zakresem swoich usług obejmuje powiaty: bolesławiecki, zgorzelecki, legnicki, lwówecki, lubański.